25. 2. 2015

Amazing Lipstick

Krásny večer :)

Asi už viete, že som dosť veľký maniak do rúžov, a preto sa mi moja zbierka rozrastá každým mesiacom. Dnes sa chcem s vami podeliť o moje skúsenosti s rúžmi od Makeup Revolution. Rúže mi prišli asi len pred týždňom ,ale kedže do 28. 2. ( pri objednávke nad 19€) je poštovné zadarmo, chcela som vám priniesť recenziu ,čo najskôr. Nemusíte sa báť, aj keď ich mám doma len krátky čas ,prešli poriadne tvrdým testom :).

Ja som si objednala 3 rúže a kamarátka jeden. Výber odtieňov je naozaj veľký. Na stránke je ich asi okolo 32 a sú tak hocijaké od neutrálnych, cez tradičné ako je červená a ružová až po fialové a modré. Pôvodne som si chcela kúpiť aj modrý odtieň ,ale bol moc svetlý. Keby mali nejaký tmavomodrý beriem ho hneď :)


Rúže sú dosť lacné ,takže kvalitný obal by bol prekvapením. Osobne si myslím, že obal je naozaj hrozný. To že písmenká zchádzajú dole už po prvom týždni až tak nevadí ,ale ak mám rúž v kabelke ,tak sa otvára. Keď ho mám v ruke ,tak nevyzerá labilne, ale v taške som mala rúž vždy otvorený, Do odtieňu Make me tonight  som preto raz aj razila prstom ,keď som ho hľadala v taške.


Odtieň Lady  je asi najlepší. Je krásne pigmetovaný a s pier sa ani nepohol pokiaľ som nejedla a nepila. Nie je to taký rúž ,ktorý by sa vsiakol aspoň trošku do pier. Proste ho nanesiete na pery a on tam bude sedieť a čakať a ako náhle príde do kontaktu s niečím iným ,tak sa toho v sekunde chytí, či je to bageta alebo šálka. Je mu to jedno. Aj na perách ho cítim ,že je tam. Pre niekoho to môže byť nepríjemné, no nie je to také zlé :) Ale pigmentácia a odtieň s neho robia aj napriek chybám môjho obľúbenca.

Ďalší odtieň, na ktorý som sa neskutočne tešila je Make it right, pretože je to môj prvý skutočne fialový rúž. Takéto odtiene nie sú v drogériách moc populárne a už asi rok som hľadala ,kde by som si mohla kúpiť niečo fialové na pery. Síce nie je až tak pigmentovaný ako odtieň Lady ,ale aj tak je na perách veľmi krásny. Jediný rozdiel je ,že trošku robí fľaky a aj vôňa je tiež málinko iná, taká viac umelá.


Posledný a najhorší je odtieň Make me tonight. Tento je fakt hrozný. Je úplne ale úplne iný ako prvé dva ,čo som spomínala. Strašne fľakatí a je menej pigmentovaný. Konzistencia je menej  krémová. To fľakatenie by sa dalo trošku napraviť tým, že by som pery vyplnila kontúrovacou ceruzkou ,ale tá chuť je naozaj odporná. Neviem ,či mi poslala nejaký starý kus alebo zlý, ale aj smrdí ako staré rúže ,čo mala niekedy mama. Vždy som ho musela dať asi po polhodine dole, pretože som si nezvykla na chuť tohoto rúžu.


Kamarátka si objednala odtieň Fusion, pretože chcela nejaký matný odtieň. Mal to by tmavobordový rúž. On v podstate je ,ale je tak tuhý, že na perách skoro ani nefarbí a tiež veľmi fľakatí. Akoby táto Makeup revolution nevedel robiť tmavé odtiene. Čím tmavší rúž, tým horší.

Zhrnutie:

Klady (odtiene Lady a Make it right)

 • pigmentácia
 • odtiene
 • výdrž (bez jedenia a pitia dajú asi 5 hod.)
 • krémová konzistencia
 • nerozpíjajú sa
Zápory:
 • obal
 • veľmi sa otláčajú 
Hodnotenie: 4* z 5*

Odtieň Make me tonight - príšerný

Hodnotenie 0* z 5*

Pokúsim sa zajtra napísať recenziu ešte na jeden rúž a očné tiene, ak náhodnou rozmýšľate ,že by ste si niečo objednali ,tak možno vám moje recenzie pomôžu. Teším sa na vás pri ďalšom článku :)


Použité produkty:

Makeup Revolution: Amazing lipstick: Lady 1,85* € (makeuprevolution.cz)
Makeup Revolution: Amazing lipstick: Make it right 1,85* € (makeuprevolution.cz)
Makeup Revolution: Amazing lipstick: Make me tonight  1,85* € (makeuprevolution.cz)


*ceny sú len orientačné 

2 komentáre:

 1. Těch tmavých odstínů je škoda..bohužel jsem si toho všimla už u více značek, že ty hodně vamp odstíny se nějak nedařej ://

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja som si to všimla, je to veľká škoda, pretože tmavé rúže sa mi páčia najviac :/

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :)

Zákaz kopírovania textu a fotografií bez súhlasu majiteľa blogu. Používa službu Blogger.

© Lavandula Diary , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena