29. 6. 2018

Avon Čistiaci balzam

Krásny deň :)

Už dlho som chcela vyskúšať odličovací olej. Hl. teraz cez leto, kedy sa človek stratí na celý víkend z domu a nechce zo sebou trepať veľa veci. Som zvyknutá zbaliť sa do väčšej kabelky a ísť, pretože ja nenávidím ťahať so sebou veľké tašky, ruksaky a neviem čo ešte. A v takej chvíli aj micelárka s odličovacími tampónmi zaberá príliš veľa miesta. 


Zvyčajne som videla tekuté odličovacie oleje, tento má tuhu konzistenciu. Doma by to bolo asi jedno, ale na cestovanie je tento koncept o niečo lepší. Mala som ho so sebou aj Bratislave, keď bolo von okolo 32°C a ani tak sa neroztopil. Čo je naozaj super, lebo sa vôbec nemusíte báť, že by sa vylial počas cesty.Balenie je klasické, plastové. Asi ako 90% balení, v ktorých sú ukryté Avon produkty. Je ešte zabalený v papierovom obale a myslím, že k nemu bol pribalený aj návod, čo robiť, ako to používať asi 15 jazykoch. Naozaj taká Avon klasika. 

Čo všetko by mal balzamo-olej robiť? Má odstrániť make-up na tvári aj očiach, hĺbkovo čistiť pleť, nezanechávať mastný film a nemal by upchávať póry.


Asi najväčším pozitívom je, že neštípe v očiach. To je problém, ktorý mám s veľa produktmi od Avonu, že neskutočne štípu. Tento vôbec neštípe. Čo sa týka odličovania, nie je to až taká veľká sláva. Na použitie by malo stačiť minimálne množstvo (asi ako hrášok), ktorý sa v rukách  zmieša s trochou vody a dá na tvár. Ja musím odličovanie zopakovať 3-4krát, aby mi zmyl ako tak celý make-up. Najväčší problém má s očným make-upom. V najnutnejšom prípade sa dá takto odlíčiť, ale nie je to najrýchlejší spôsob. Skôr sa mi osvedčil na dolíčenie, keď potrebujem zmyť posledné zvyšky make-upu a micelárky. 


Pleť po použití je naozaj jemná a matná. Nie je na nej mastný film. Ale toto platí len keď sa použije na dolíčenie. Keď sa používa na odličovanie, tak človek úplne cíti ako sa make-up bráni odlíčeniu. Je to strašne divný pocit. Ako keby ste si nanášali na pleť niečo mastné a make-up pod tým kričí, že nikam nejde a nie a nie sa ho zbaviť. Absolútne neviem k čomu to prirovnať. Proste ako samotný odličovať to stojí za prd :D. Zhodnotenie:

+ skvelé balenie/konzistencia na cesty
+ skvelý na dolíčenie
+ neštípe v očiach
+ pleť je matná a jemná

- ako samotný odličovač nič moc
- má problém odlíčiť očný make- up
- väčšia spotreba, pretože pri odličovaní ho treba použiť opakovanieHodnotenie: 3* z 5*


Vyskúšali ste niekdy podobný produkt ? Ak máte nejaké tipy, tak určite
 mi ich napíšte do komentára :)


Pekný zvyšok dňa 


Použité produkty:

Avon: Čistiaci pleťový balzam - 6,90€* (avon lady)


*ceny sú len orientačné 

3 komentáre:

 1. Škoda ho, odličovacie balzamy sú na našom trhu dosť raritné a veľmi drahé. Ja mám kúpený ten od Clinique Take the day off tak som zvedavá.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to je pravda, ja som videla takúto tuhu verziu len avone, čo je škoda ,lebo ako nápad je to super.

   Odstrániť
 2. Čistící balzám vypadá zajímavě, já jsem ještě od Avonu nezkoušela žádný odličovací produkt :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :)

Zákaz kopírovania textu a fotografií bez súhlasu majiteľa blogu. Používa službu Blogger.

© Lavandula Diary , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena