15. 6. 2018

Jordana Kontúrovacia tyčinka

Krásny deň :)

Kontrúrovanie je stále veľkým trendom a myslím, že tak rýchlo ani neopadne. Ja ho mám rada, keď je stále prirodzené. Americké kontrúrovanie, kde si ženské vykonturuju všetko od tváre, po prsia a kľúčne kosti je už ..... veľa. Na nejaké fotenie,veľkú slávnosť alebo doplnenie kostýmu, (napr. halloween) prečo nie, ale na bežné nosenie ee. Ešte keď je tom na instagrame "dokrášlené" vyhladzovacím filtrom, je to fakt strašné :D 


Zvyčajne som používala len púdrové produkty, málokedy niečo krémové. Človek sa s tým viac babre, aby nemal fľaky po tvári a keďže sa líčim najčastejšie ráno pred robotou/školou, tak si vyberám jednoduchšiu cestu. Rozmýšľala som aj nad Maybelline tyčinkou, nakoniec keď som robila väčší nákup, vzala som Jordanu.Tyčinka je super krémová. Neťahá pleť pri nanášaný ani nenecháva zbytočne veľa farby na jednom mieste. Konzistencia ako má byť. Na rozmazávanie používam hubku. Stačí pár ťahov a všetko je pekne zapracované, žiadne fľaky. 


Balenie je klasické plastové a vysúvacie. V drogérií by ho človek určite prehliadol, nie je ničím výnimočné. Zatiaľ držím, nepuklo mi,  ani vysúvací patent sa nepokazil. Síce ju mám len doma, takže ani sa nemá kde otrepať, ale určite nejakú tu cestu v kabelke zvládne.


Náplň je orezaná do špičky, ale aj tak je pomerne hrubá. Myslím, že ak by chcel človek kontúrovať pri vnútornom kútiku očí smerom k špičke nosu, musel by si pri nanášaní pomôcť štetcom. No na bežné kontrurovanie - lícne kosti, čelo, je naozaj super. 


Odtieň light je naozaj veľmi svetlý. Na fotke síce vyzerá odtieň hodne teplý, v skutočnosti je niečo medzi. Mne by vyhovoval skôr chladnejší podtón. Keď sa rozotrie, tak ho skoro ani nevidieť, len zvýrazní prirodzený tieň, takže často ani nevidieť, že človek nejaké konturovanie má. Veľkú intenzitu nevytvorí, pre mňa o osobne to nie je mínus, lebo na tvári vyzerá fakt prirodzene. Ak potrebujem niečo viac, ešte po prepúdrovaní posilním kontúrovacím púdrom.Zhodnotenie:

Klady:

 •  ľahko sa zapracuje do pleti 
 •  neťahá make-up
 •  vydrží na pleti celý deň
 •  vytvára jemné kontúrovanie 
 • vydrží hodne dlho 

Zápory:
 • ocenila by som chladnejší podtón
 • mohla by byť o niečo užšia

Hodnotenie: 4*  z 5*Čo najradšej používate na kontúrovanie vy ? 


Teším sa na vás pri ďalšom článku :)

5 komentárov:

 1. Na konturovanie jednoznacne praskove produkty. Neviem ci by som sa takymto kremovym vedela nalicit.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono to treba trošku cviku, ale aj ja mám pudrové oveľa radšej. Je to rýchlejšie a človek chyby ľahšie napraví

   Odstrániť
 2. Tyhle konturovací tyčinky mám moc ráda. Používám denně od značky Maybelline, kde je ale ještě ta světlá (rozjasňující) část a ta mi nevyhovuje, bohužel. Proto jsem si nově pořídila konturovací tyčinku, která má pouze tu tmavou část, jako tato, ale je od značky NYX.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Konturování mám ráda také jen jemné, používám na něj konturovací pudr od NYXu a ani mě nic krémového nějak neláká :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já jsem používala konturovací tyčinku od nyx i maybelline ale stejně mi nejvíce vyhovuje konturování práškovými produkty :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :)

Zákaz kopírovania textu a fotografií bez súhlasu majiteľa blogu. Používa službu Blogger.

© Lavandula Diary , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena