10. 7. 2018

Balea peelingová maska na vlasy

Krásny deň :)

Na vlasy sa toho v kúpeľni nájde. Rôzne masky, spreje, šampóny - suché, klasické, vlasové vody.... Ak ste mali pocit, že toho je stále málo, prišla novinka. Peelingová maska na vlasy. Znova sa im podarilo vymyslieť niečo nové :D. Ja som ju kupovala asi pred 2 mesiacmi. Keď v regáli vidíte peelingovú masku na vlasy, musíte ju vziať. Aj keď si v kútiku duše hovoríte, čo je to zas za sprostosť. Táto maska sa dá nazvať aj pred šampón. Treba ju naniesť na mokré vlasy, nechať pár min, zmyť a pokračovať v bežnej vlasovej rutine. Keďže je to krok naviac, tak som bola zvedavá, či bude mať aj nejaký zázračný blahodarný efekt. Pretože, úprimne, lenivé bytosti ako ja musia mať velikánsku motiváciu, aby spravili niečo navyše. 


Maska vonia naozaj krásne. Čisto. Netuším, čo je to za vôňu, ale nie je to nič vtieravé, je príjemná a dá sa povedať, že aj osviežujúca. Má v sebe malinké peelingové čiastočky. Sú jemnejšie ako vo väčšine pleťových peelingov. Hlavnou výhodou produktu by malo byť, že oživí mikrocirkuláciu pokožky a zbaví vlasov nadbytočnej mastnoty. Obsahuje aj keratín, panetenol, takže by sa mala postarať o celé vlasy, nie len pokožku. 


Aplikácie je o niečo horšia, kedže je hustá, dosť lepí a dostať ju na pokožku hlavy je malinký problém. Aj pri masírovaní, človek cíti, že by to chcelo inú konzistenciu, o niečo redšiu. Ja ju mám vo vlasoch asi 4-5 min a potom ju zmyjem a pokračujem šampónom.


Po prvých pár vyskúšaní som bola milo prekvapená. Vlasy boli jemné, maska mastnotu stiahla, namiesto dvoch aplikácii šampónu stačila už len jedna. Ale po čase som benefity nejak prehodnotila. Vlasy sa mi mastia rovnako ako pred tým, pokožka mi príde rovnako hydratovaná, síce by som minula menej šampónu, ale zas toto zaberie oveľa viac času. A aj ten jemný pocit na vlasoch sa v podstate zmyje šampónom a vlasy sú na 99% rovnaké ako pred použitím.

Zhodnotenie: 

+ pekná vôňa
+ je bez silikónov
+ človek spotrebuje menej šampónu
+ stiahne mastnotu z vlasov

- nevšimla som si výrazný efekt
- umývanie zaberie viac času
- konzistencia, zle sa nanáša


Hodnotenie: 3* z 5*


Vyskúšali ste už niečo podobné ? Som zvedavá na vaše skúsenosti :)

Teším sa na vás pri ďalšom článku.
Použité produkty:

Balea:  Professional peelingová maska na vlasy, 300 ml- 2,99€* (dm)


*ceny sú len orientačné

4 komentáre:

  1. Od Balei jsem snad nikdy masku na vlasy nezkoušela. Popravdě mě vůbec její vlasové produkty nelákají, nelíbí se mi složení, ale vůně mají božské.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak na první pohled mě maska zaujala, protože jsem si řekla peelingová maska nic podobného neznám a ani jsem nezkoušela jen škoda, že nějak nezaujala :).

    TheBlondieTale

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :)

Zákaz kopírovania textu a fotografií bez súhlasu majiteľa blogu. Používa službu Blogger.

© Lavandula Diary , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena