24. 7. 2018

Garnier masky s aktívnym uhlím

Krásny deň,

S čiernymi výrobkami sa nám roztrhlo vrece. Myslela som, že tento boom opadne oveľa skôr, ale snáď každá značka má radu s aktívnym uhlím. Ja som len rada, pretože všetko, čo je čierne je pre mňa dokonalé. Čierna farba je proste top, a teraz si ju môžem užiť aj v kozmetike. 


Prvú radu plátených masiek od Garnier som neskúšala. Keď som už bola rozhodnutá, že ich kúpim, nakoniec som aj tak vzala Baleu. Možno aj zo zvyku alebo som si myslela, že to až taký veľký rozdiel nemôže byť a išla som na istotu. Tieto čierne som vzala skoro hneď ako som ich videla. Sú čierne a viac parametrov mi nebolo treba na rozhodnutie. Proste som nemohla odolať. 


Ako prvú som vyskúšala kombináciu aktívneho uhlia a čierneho čaju. Mala by zabezpečiť matnú a hydratovanú pleť bez čiernych bodiek. Kvôli zmatneniu som ju skúšala pred tým ,ako som vyrazila do mesta. Chcela som vedieť, koľko efekt vydrží a či tam vôbec nejaký bude. 


V balení je masky neskutočne veľa. Kľudne by vydržala na 2 použitia. Látka je príjemná, neškriabe a je poriadne nasiaknutá. Mala som ju na pleti určite dlhšie ako 15 min. Aj keď som ju dala na celý krk a dekolt, tak asi 1/3 šla do koša. 


Pleť bola a niečo matnejšia ako pred použitím, aj keď efekt nevydržal moc dlho. To by mi ani tak nevadilo, lebo keď s mastením nepomohla maska, tak to spraví púder. Len tá hydratácia bola za mňa nič moc. Ak to porovnám s maskami od Balei ,tak bola o málinko horšia. Parfumácia je v pohode, žiadna vtieravá ani nepríjemná vôňa ma neprekvapila.


Samozrejme, že som vyskúšala aj druhú variantu s čiernymi riasami. Tá takisto sľubuje zmatnenie pleti, a k tomu ešte zmenšenie pórov. Čo sa týka množstva je jej takisto strašne veľa ako jej kolegyne s čiernym čajom. 


Keďže som mala masku len raz, tak to či zmenšuje póry alebo nie, je ťažké posúdiť. To sa možno ukáže pri pravidelnejšom používaní. Zmatnenie je o niečo menšie ako pri prvej variante. Hydratácia ma milo prekvapila. Pleť je po použití úplne jemná, nelepí a aj na pohlaď je vidieť, že človek pokožke doprial niečo viac ako bežný deň. 


Zhodnotenie:

Maska s čajom

+ množstvo
+ látka
+ parfumácia
+ zmatní
-  slabá hydratácia

Maska s riasami

+ látka
+ množstvo
+ parfumácia
+ pleť je hydratovaná, jemná


Hodnotenie: 1 - 2/5 , 2. 5/5
Kombinácia aktívne uhlie a čierne riasy u mňa nebolo posledný krát. 
Vysúšali ste jednu z nich aj vy ? :)

Teším sa na vás pri ďalšom článku

Použité produkty:

Garnier: Textilná pleťová maska s listami čierneho čaju : 2,09€* (dm )
Garnier: Textilná pleťová maska s výťažkom z čiernych rias 2,09€* (dm )

*ceny sú len orientačné

1 komentár:

  1. Jednu černou masku mám také doma a popravdě ani nevím kterou variantu, myslela jsem, že je jenom jedna :-) ještě jsem ji ale nezkoušela, tak doufám, že podle hodnocení mám tu lepší :-)
    All my cosmetics

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :)

Zákaz kopírovania textu a fotografií bez súhlasu majiteľa blogu. Používa službu Blogger.

© Lavandula Diary , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena